Close

AROSHA – powiedz Cellulitowi ŻEGNAJ

Co to są bandaże Arosha ?

Arosha bandaże na ciało to niezwykła formuła bogata  w substancje aktywne redukujące problemy wielu kobiet takie jak

  • cellulit,
  • utrata napięcia,
  • rozstępy,
  • retencja wody,
  • „skórka pomarańczowa”
  • odwodnienie,
  • otyłość

Rezultaty widoczne są po pierwszym zabiegu

 

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki te  uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Każdy program ustalany jest indywidualnie na potrzeby klientki. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi  te idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi.

 

Zestawy zabiegowe ( dobierane indywidualnie do klientki)

 

AROSHA OEDEMACEL KIT ( Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę, powoduje utratę nawet do -3 cm po pierwszym zabiegu).

 

AROSHA ADIPOCEL KIT (Efekt wyszczuplający, antycelulitowy)

Stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

 

AROSHA FIRMING KIT ( Efekt modelowanie sylwetki)

Stworzony specjalnie aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw polecany przede wszystkim w okresie ciąży i karmienia piersią . Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami , wiotką skórą oraz jako kuracja antystarzeniowa.

 

Na jakie partie ?

Bandaże Arosha stosujemy na nogi, pośladki, brzuch, ramiona i biust

 

 

Wzmocnienie efektu poprzez zabiegi łączone

Aby zwiększyć skuteczność bandaży i uzyskać niesamowite efekty w krótkim czasie zaleca się stosowanie ich razem z masażem drenującym i modelującym (Primelle) , bańką chińską lub ultradźwiękami.

 

 

Jak często wykonywać zabiegi?

Najlepsze efekty widoczne są po serii 8-10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Zabiegi z użyciem bandaży powinny być wsparte odpowiednią dietą, bogatą w antyutleniacze i błonnik oraz aktywnością fizyczną. Już po pierwszym zabiegu można odczuć, że skóra stała się gładsza, bardziej napięta i nawilżona, widoczne jest zmniejszenie cellulitu wodnego gołym okiem.  Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu, zaleca się przeprowadzenie całej serii zabiegów.

 

Każdy zabieg Arosha w naszym salonie to 5 etapów:

1.Suchy peeling przy użyciu szczotki Arosha z włosia roślinnego.

2.Kwas glikolowy

3.Ampułka z aktywnymi składnikami

4.Bandaż Arosha

5.Krem silnie antycellulitowy lub modelujący

Zarezerwuj teraz