Masaż

Limezen.pl

Jaki wpływ ma masaż?

Masaż to znana od tysięcy lat forma relaksu, terapii a nawet leczenia organizmu polegająca na oddziaływaniu bodźcami mechanicznymi na tkanki ustroju w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu. Masaż wpływa na zmniejszenie zmęczenia, zachowania zdrowia i urody, a nawet likwidowanie objawów i przyczyn niektórych chorób.

Dobroczynny naturalny efekt masażu na cały organizm to m. in.:

  • zmniejszenie napięcia
  • działanie przeciwbólowe
  • przyśpieszenie regeneracji
  • zwiększenie energii i sił witalnych
  • zmniejszenie poziomu stresu
  • polepszenie samopoczucia
  • stymulacja mikrokrążenia w tkankach
  • usuwanie toksyn z organizmu
  • zapobieganie starzeniu się skóry i zwiotczeniu mięśni
Limezen.pl

Oferujemy

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia nerwowo – mięśniowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu wykonywane ruchy są spokojne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

MASAŻ KLASYCZNY KRĘGOSŁUPA

Najlepszy sposób na ból kręgosłupa to masaż kręgosłupa. Jest to świetna forma relaksu i odpoczynku dla ciała, stosowany w celu zapobiegania i eliminowania różnych schorzeń.

MASAŻ GŁĘBOKI

Zwany także masażem tkanek głębokich to forma terapii skupiająca się na przywróceniu prawidłowego napięcia głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej. Celem tej formy terapii jest niwelowanie zaburzeń funkcjonalnych i strukturalnych w układzie mięśniowo-powięziowym poprzez umiejętne rozluźnianie tkanek i poprawę ich ruchomości i elastyki. Wszystkie aplikowane ruchy wykonuje się z wyjątkową precyzją, w określonym tempie oraz siłą nacisku dopasowaną dla każdego pacjenta indywidualnie.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Specjalnie przygotowany masaż dla kobiet w ciąży ma na celu zrelaksować całe ciało i złagodzić dolegliwości takie jak obrzęk czy bóle kręgosłupa.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

To masaż relaksacyjny i regenerujący ciało. Jego historia sięga ok. 5000 lat wstecz, gdy był stosowany w Indiach i przez starożytnych Majów. Kamienie stosowane do tego zabiegu muszą być odpowiednio spreparowane i przygotowane. Wykorzystuje się różne minerały, gdyż każdy inaczej wpływa na ciało. Najczęściej wykorzystujemy oryginalne kamienie z lawy wulkanicznej z wyspy Bali. Masaż gorącymi kamieniami pozwala usprawnić przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm.
MASZ PYTANIA? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA ZABIEG?

Skontaktuj się już teraz!

Jeśli nie odbierzemy oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Zachęcamy do rezerwacji zabiegów poprzez Booksy.