Close

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nasze zabiegi to nie tylko wspaniały relaks i odprężenie, ale również pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów, którzy zadbają o Twoją urodę i zdrowie jak jeszcze nikt inny.

Kosmetyki najlepszej jakości

Używamy wyłącznie najlepszej jakości kosmetyków takich firm jak Phyris, Arosha, Lycon, Mesoboost, Acidboost, Podopharm

Szeroka oferta zabiegów

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 60 różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących!

Naszym priorytetem jest aby każdy klient był  pełni zadowolony.

Opinie klientów

O nas

LimeZen to salon kosmetyczny, gdzie znajdą Państwo profesjonalne zabiegi wykonane przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków (Phyris, Arosha,Lycon).  

Nasze zabiegi kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało ale znajdzie się też coś dla duszy. 

Z całą pewnością znajdą Państwo u nas chwile relaksu i odprężenia podczas wybranego przez siebie zabiegu na ciało.  Oprócz masaży relaksacyjnych oferujemy szereg masaży specjalistycznych, często mniej przyjemnych aczkolwiek bardzo skutecznych. 

Zależy nam bardzo aby klient wyszedł z naszego salonu zadowolony.  Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i sugestie co do zabiegów. 

Znajdziesz nas tutaj!

Zapraszamy do kontaktu. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałabyś umówić się na wizytę możesz to zrobić poprzez email lub telefonicznie.